•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه5
   تعداد بازدید: 18
   کد: 197891
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱

   حسین‌عبدالله زاده در نشست مشترک رئیس کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با مدیران شهرداری منطقه ۵ و روسای شورای اجتماعی محلات این منطقه ضمن اشاره به همراهی این شورا در اقدامات صورت گرفته

   شهردار منطقه۵ مشهد از اجرای بیش از ۱۰۵ پروژه در سطح این منطقه طی سال گذشته در راستای تحقق عدالت اجتماعی و افزایش رضایت مندی شهروندان خبر داد.
   حسین‌عبدالله زاده در نشست مشترک رئیس کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با مدیران شهرداری منطقه ۵ و روسای شورای اجتماعی محلات این منطقه ضمن اشاره به همراهی این شورا در اقدامات صورت گرفته

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5: شهردار منطقه۵ مشهد از اجرای بیش از ۱۰۵ پروژه در سطح این منطقه طی سال گذشته در راستای تحقق عدالت اجتماعی و افزایش رضایت مندی شهروندان خبر داد.

   حسین‌عبدالله زاده در نشست مشترک رئیس کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با مدیران شهرداری منطقه ۵ و روسای شورای اجتماعی محلات این منطقه ضمن اشاره به همراهی این شورا در اقدامات صورت گرفته در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: " بیش از ۳۰۰۰بسته فرهنگی و بهداشتی، بیش از ۳۵۰۰بسته معیشتی و نیز ۸ هزار وعده غذایی با مشارکت اعضای شورای اجتماعی محلات در نقاط کم برخوردار آماده سازی و توزیع شده است. 
   رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرمشهد با تقدیر از اقدامات فرهنگی انجام شده در سطح منطقه ۵ گفت:با توجه به بررسی های صورت گرفته ، منطقه ۵ درحوزه فرهنگی جزء مناطق پیشتاز از لحاظ اقدامات وبرنامه های پیش رو می باشد.
   احسان اصولی با اشاره به استعداد های موجود در این محلات و نیاز این منطقه به توسعه هر چه بیشتر امکانات فرهنگی و ورزشی ادامه داد: وجود زمین های بزرگ مقیاس ازجمله فرصت های این منطقه است ، که میتواند زمینه ساز تحولات چشمگیر  باشد.
   رمضانعلی فیضی رئیس کمیسیون مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهر مشهد نیز با تاکید برلزوم بهره گیری از ظرفیت های شوراهای اجتماعی محلات  و تشکل ها افزود: پیوسته سعی بر ارتقاء و افزایش سرانه های خدماتی به منظور تحقق عدالت اجتماعی در این مناطق را داریم .
    
    
    
    
   تعداد بازدید: 18
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های پرکابرد
  پورتال مشهد
  سایت 137
  نظارت و بازرسی شهرداری
  پایگاه خبری شهرداری
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,522,990
  تعداد بازدید امروز : 1,407
  تعداد بازدید دیروز : 1,125
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/10 14:06
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بلوار میرزا کوچک خان-نبش میرزاکوچک خان 15

  تلفن :05131294243
  فاکس :05131294286
  رایانامه :zone5@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه پنج شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد