•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه پنج
   تعداد بازدید: 233
   کد: 108167
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
   شهردارمنطقه 5 همزمان با 1 مهرماه و آغاز بازگشایی مدارس بیان داشت:

   طلوع خورشید علم آموزی و دانش آموزی در صبحدم آغازین روز ماه مهر تهنیت باد

   دکتر هدایتی در پیامی شروع سال تحصیلی جدید را به همه ی طالبان علم و دانش و به جامعه معلمین تبریک و تهنیت گفت.
   طلوع خورشید علم آموزی و دانش آموزی در صبحدم آغازین روز ماه مهر تهنیت باد


   شهردار منطقه پنج مشهد دراولین روز از مهر بیان داشت: طلوع خورشید علم آموزی و دانش آموزی در صبحدم آغازین روز ماه مهر یادآور و نشانگر شروع دورانی از تلاش و کوشش در راه تعلیم و تربیت و پرورش جویندگان علم است. در مهر، تلاش و ممارست و تفکر دست به دست هم داده، گرد هم می آیند تا علم را بیافرینند و شاهراهی به دروازه های علم باز نمایند.
   تقارن اول مهر، بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند.
   در آغاز سال تحصیلی جدید، ضمن تبریک این جشن بزرگ، فرصت را غنیمت شمرده، مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از کارکنان ، اساتید، معلمان که با همت و تلاش خود در راستای تربیت نیروی انسانی عالم، خلاق و پایبند به ارزشها و اخلاق، گامهای مؤثری بر می دارند، اعلام دارم.
   همچنین از همه  دانش آموزان پرتلاش درخواست دارم تا قدر این دوران پربرکت از عمر خویش را بدانند و با توکل به پروردگار متعال و تلاش و جدیتشان در فراگیری علم و دانش ، راه خود را به سوی فردایی روشن بگشایند.

   حسن هدایتی -شهردارمنطقه پنج

   تعداد بازدید: 233
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: