24°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه پنج
    تعداد بازدید: 43
    کد: 122607
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
    بیانیه پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه پنج

    به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

    بیانیه پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه پنج به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز بزرگداشت مقام زن
    به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

    برای زنان کمال افتخار است که روز تولد حضرت صدیقه زهرا ( س ) را روز زن نامیده اند ، این افتخار است و مسئولیت . (امام خمینی ره)

    بیستم جمادی الثانی روز طلوع نوری است که با عنایت و لطف بی کران جهان آفرین بی همتا، سوره کوثر بر زمین نازل شد و جلوه عالم خلقت در سیمای انسیه حورا، صدیقه کبری، ام ابیها تجلی یافت. میلاد بانویی باشکوه که واجد همه کمالات وعصاره تمامی فضایل و حسنات است و همو شریف ترین الگو برای همه عصرها و همه نسل های انسان می باشد. فاطمه آمد و فرهنگ ناب و روح بخش فاطمی را با محوریت معبود وحمایت از رسالت نبوی و دفاع از ولایت علوی به ارمغان آورد. فرارسیدن عید ولایت با سعادت دخت رسالت، همسر ولایت و مادر امامت و همچنین سالروز میلاد مجدد قرن، احیاگر قرآن و سلاله پاک آن نور تابان، حضرت امام خمینی (ره) و روز زن را به همه حماسه آفرینان عرصه عزت و شرف تهنیت وشادباش عرض می نماییم. 

    الگوی فاطمی الگویی جامع برای تحقق اهداف و آرمانهای حضرت امام و شهیدان والا مقام و منویات مقام معظم رهبری است. به عنوان نمونه ، آن راهبر همیشه بیدار و بصیر ، در فرازی از پیام خود به کنگره 70000 شهید زن کشور در 15 اسفند سال 91 ، ظرفیت زنان ایران اسلامی را در انجام مسئولیتهای الهی شان و حتی الگو شدن برای زنان سراسر جهان چنین بیان می فرمایند :« در انقلاب اسلامی و در دفاع مقدس ، زنانی ظهور کردند که می توانند تعریف زن و حضور او را در ساحت رشد وتهذیب خویش و در ساحت حفظ خانه سالم و خانواده متعادل و در ساحت ولایت اجتماعی و جهاد امر به معروف و نهی از منکر و جهاد اجتماعی را جهانی کنند و بن بست های بزرگ را در هم بشکنند ». در فراز دیگری از این پیام افتخار آمیز آمده است :« زن مجاهد مسلمان ایرانی، معلم ثانی برای زنان جهان خواهد بود، پس از معلم اول که زنان مجاهد صدر اسلام بودند ».

    بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه پنج ، ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و اعلام بیعت مجدد با ولی فقیه زمان و فرمانده معظم کل قوا، امام خامنه ای - أدام الله أیامه - آمادگی همه جانبه خود را برای مقابله قاطع با هرگونه تهدیدات و فتنه های فرا روی انقلاب ومیهن اسلامی اعلام می دارند. از محضر کبریایی حضرت دوست مسئلت داریم تا به ما و به همه شیفتگان ولایت، توفیق پیروی از امیر عاشوراییان زمان عنایت فرماید.

     

    ان شاء الله

    پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه پنج مشهد مقدس

     

     

     

     

     

     

    تعداد بازدید: 43
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر