•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 5
   تعداد بازدید: 73
   کد: 125865
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۴
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد در مراسم آغاز احداث مجموعه آبی در منطقه 5 عنوان کرد:

   اقداماتی که در حاشیه شهر انجام می شود جبرانی است بر غفلت های گذشته

   در گذشته شهرداری در تاسیس مجموعه های آبی ورودی نداشته و هیچ سابقه ای برای ساخت استخر توسط شهرداری در مشهد وجود ندارد اما خوشبختانه با کمک و تایید دوستان در شورای شهر این امکان به وجود آمد که بتوانیم احداث 12 استخر در سطح شهر مشهد را طراحی نماییم.
   اقداماتی که در حاشیه شهر انجام می شود جبرانی است بر غفلت های گذشته

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد گفت : احداث 12 استخر در مشهد و عمدتاً در حاشیه شهر برنامه ریزی شده است که تعداد 6 استخر در حال احداث بوده و امروز هم عملیات ساخت 2 استخر دیگر آغاز خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه 5 مشهد وحید جلیلی در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث اولین مجموعه آبی سرپوشیده منطقه 5 گفت : در گذشته شهرداری در تاسیس مجموعه های آبی ورودی نداشته و هیچ سابقه ای برای ساخت استخر توسط شهرداری در مشهد وجود ندارد اما خوشبختانه با کمک و تایید دوستان در شورای شهر این امکان به وجود آمد که بتوانیم احداث 12 استخر در سطح شهر مشهد را طراحی نماییم.
   وی افزود: تعدادی مجموعه آبی در سالهای اخیر در مشهد به وجود آمده که نگاه به آنها توریستی و تفریحی است که ما با آن هم مخالفتی نداریم اما آن چیزی که ایجاب میکرد مجموعه های آبی در این مناطق ایجاد شود نیاز واقعی است که در این مناطق به اینگونه مجموعه ها وجود دارد.
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد با اشاره به تغییر نگاه مدیران شهری به مسائل شهری در این دوره بیان داشت: در این مناطق عمدتاً قشر کارگری زندگی می کنند، چه همشهریان عزیز ایرانی و چه همشهریان عزیز افغانی که در این مناطق ساکن هستند و همه از زحمت کشان و ایثارگران و فداکاران درمسیر اسلام و اهل بیت هستند. اینان زحمت کشانی هستند که ما بسیار مدیون آنها هستیم و نتوانسته ایم دینی که آنها به گردن ما دارند را ادا کنیم . ما چیزی برای گفتن نداریم ودینی که آنها بر گردن ما دارند بیش از چیزی است که تاکنون ادا کرده ایم.
   ایشان با اشاره به احداث این مجموعه آبی در این منطقه افزود: خدمات واقدامات انجام گرفته در حاشیه شهر از جمله این مجموعه آبی یک هدیه ای است و یک جبرانی است بر بخشی از غفلت هایی که تاکنون صورت گرفته و امیدواریم با پیگیری و همتی که در شهردار محترم منطقه 5 سراغ داریم این مجموعه به سرعت و در زمان مناسب جهت استفاده شهروندان به بهره برداری برسد.***

    

   تعداد بازدید: 73
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: