•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 5
   تعداد بازدید: 85
   کد: 125867
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
   شهردار منطقه 5 در مراسم آغاز عملیات احداث مجموعه آبی در منطقه 5 عنوان کرد

   احداث اولین مجموعه آبی سرپوشیده منطقه 5 با اعتبار 8 میلیارد و 500 میلیون تومان

   این مجموعه آبی در زمینی به مساحت 6150 مترمربع و زیربنای 3500مترمربع در سه طبقه ، دارای سونا و سالن بدنسازی و استخر بصورت مجزا برای استفاده همزمان آقایان وخانمها خواهد بود.
   احداث اولین مجموعه آبی سرپوشیده منطقه 5 با اعتبار 8 میلیارد و 500 میلیون تومان

   شهردار منطقه 5 گفت : اولین مجموعه آبی سرپوشیده در سطح منطقه 5 با اعتبار 8 میلیارد و 500 میلیون تومان احداث می شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه 5 مشهد حسن هدایتی در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث اولین مجموعه آبی سرپوشیده منطقه 5 که با حضور جمعی از مسئولین و شهروندان برگزار شد گفت : یکی از اقدامات خوب شورای اسلامی شهر مشهد و مدیریت شهری در دوره چهارم رسیدگی و نگاه ویژه به مناطق محروم حاشیه شهر بوده است که در منطقه 5 نیز خدمات بسیار خوبی انجام شده که از طرف شهروندان این منطقه از اعضای محترم شورای اسلامی شهر، شهردار محترم و معاونین ایشان تشکر مینمایم.
   وی افزود: افزایش دوبرابری سرانه فضای سبز در این منطقه ، احداث و بهره برداری از 6 سالن ورزشی و 2 سالن در حال احداث و همچنین تملک 2/5 هکتار زمین جهت احداث پارک نمونه ای از خدمات انجام گرفته در این منطقه می باشد.
   شهردار منطقه 5 ضمن اشاره به این مجموعه آبی به عنوان یک پروژه ماندگار بیان داشت : این مجموعه آبی در زمینی به مساحت 6150 مترمربع و زیربنای 3500مترمربع در سه طبقه ، دارای سونا و سالن بدنسازی و استخر بصورت مجزا برای استفاده همزمان آقایان وخانمها خواهد بود. 
   هدایتی افزود: برای احداث این پروژه 8 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون تومان برای تملک زمین هزینه شده و اعتبار احداث آن نیز 7 میلیارد و 500 میلیون تومان خواهد بود.***

    

   تعداد بازدید: 85
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: