•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه5
   تعداد بازدید: 91
   کد: 131058
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
   شهردار منطقه پنج بیان نمود

   دیدار با خانواده شهدا را سرلوحه کارمان قرار داده ایم

   حسن هدایتی شهردار منطقه،حجت السلام ملکی رئیس بنیاد شهید منطقه 2 و مهدی حجتی فرمانده پایگاه مقاومت شهید صنعتی،معاون فرهنگی و اجتماعی حسن صالحی و شورای اجتماعی محله ثامن و جمعی از بسیجیان وپرسنل شهرداری با خانواده های معزز شهیدان نظری و یعقوبی دیدار نمودند.
   دیدار با خانواده شهدا را سرلوحه کارمان قرار داده ایم

    

    

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج:به همت پایگاه مقاومت شهرداری منطقه پنج حسن هدایتی  شهردار منطقه،حجت السلام ملکی رئیس بنیاد شهید منطقه 2 و مهدی حجتی فرمانده پایگاه مقاومت شهید صنعتی،معاون فرهنگی و اجتماعی حسن صالحی و  شورای اجتماعی محله ثامن و جمعی از بسیجیان وپرسنل شهرداری با خانواده های معزز شهیدان نظری و یعقوبی دیدار نمودند.

   حسن هدایتی شهردار منطقه پنج در حاشیه  دیدار با خانواده های  شهیدان  نظری و شهید یعقوبی با بیان اینکه در دوره ای زندگی می کنیم که یادگاران شهدا هستند، گفت شهدا دین بزرگی به نظام دارند و امنیت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی  مرهون ایثار و جان فشانی این عزیزان است.

   وی در ادامه افزود، دیدار از با خانواده شهدا را سرلوحه کارمان قرار داده ایم تا شاید بتوانیم گوشه ای از ایثارو فداکاری این عزیزان را جبران کنیم،که روحیه والای پدران ومادران شهدا،همیشه خادمان این نظام را شرمنده می کند،و وظیفه  است تا از با این خانواده ها دیدار و دلجویی نماییم.

    هدایتی در پایان گفت: جانفشانی رزمندگان دفاع مقدس،و شهدای مدافع حرم و فاداری و صبر و دلاوری این عزیران در تاریخ ثبت شده است،که آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود و در انتهای از خانواده شهدا به رسم یادبود تقدیربعمل آمد.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   مصطفی محمدزاده

   تعداد بازدید: 91
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: