•  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه پنج
   تعداد بازدید: 62
   کد: 132037
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۵

   بیانیه پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 5 به مناسبت سالروز عملیاد مرصاد

   پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ سازمان ملل از سوی ایران و اعلام آتش بس با عراق، گروهک منافقین که در طول جنگ نقش ستون پنجم و اهرم فشار بر جمهوری اسلامی را ایفا کرده بودند در نقش ارتش خصوصی صدام و با خیال اینکه نیروهای مردمی از جنگ خسته اند شعار از مهران تا تهران در ۳ روز را سر دادند که این عملیات بعدها به عملیات مرصاد معروف شد.
   بیانیه پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 5 به مناسبت سالروز عملیاد مرصاد

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، پایگاه مقاومت بسیج شهید فعال صنعتی شهرداری منطقه5 به مناسبت سی و مین سالروز عملیات مرصاد اعلام کرد: این عملیات مظهر وحدت و یکپارچگی ملی و نماد غیرت و همت غیور مردان ایران اسلامی از نیروهای مسلح، مردم، عشایر و غیره در لبیک به ندای رهبر و ولی خویش بود.

    در ادامه بیانیه آمده است: در سوم مردادماه ۱۳۶۷ چند روز پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط جمهوری اسلامی ایران، منافقین قصد داشتند طی عملیاتی موسوم به «فروغ جاویدان و با شعار از «مهران تا تهران» به خیال شوم خود موجبات نابودی انقلاب و فروپاشی نظام اسلامی را فراهم آورند. اما رزمندگان اسلام در پنجم مردادماه در عملیاتی متقابل با نام «مرصاد» عناصر منفور و پلید گروهک نفاق را در تنگه پاتاق (مرصاد) در نزدیکی کرمانشاه در کمین خود گرفتار و با وارد ساختن ضربات مهلک و مرگبار، نه تنها غروبی جاویدان برای منافقین بلکه یک عبرت بزرگ تاریخی را برای بدخواهان ملت ایران رقم زدند.

    

    

   تعداد بازدید: 62
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: