•  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه پنج
   تعداد بازدید: 76
   کد: 132104
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
   تعامل جامعه دانشگاهی و مدیریت شهری

   استفاده از طرح های منتخب دانشجویان در فضاهای شهری منطقه پنج

   با همکاری گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد نخستین فراخوان آثار دانشجویان معماری و شهرسازی با هدف استفاده از طرح های منتخب در فضاهای شهری منطقه پنج منتشر خواهد شد.
   نخستین فراخوان آثار دانشجویان معماری و شهرسازی

    به گزارش روابط عمومی منطقه پنج اولین فراخوان آثار دانشجویان معماری و شهرسازی با هدف استفاده از طرح های منتخب در فضاهای شهری منطقه پنج، منتشر خواهد شد.

   جواد ریگی، مشاور جوان شهردار منطقه پنج با اعلام این خبر افزود: دانشجویان معماری و شهرسازی در کلاس ها و واحدهای مختلف درسی، طرح های متنوعی را در طول ترم طراحی و ارائه می نمایند که معمولا پس از پایان ترم بلااستفاده می ماند، قصد ما استفاده از این طرح ها در فضاهای شهری منطقه می باشد که می تواند تاثیر زیادی در ایجاد انگیزه در جوانان برای افزایش مشارکت علمی و اجتماعی شان در عرصه مدیریت شهری داشته باشد.
   درهمین راستا پس از اتمام فراخوان؛ نمایشگاهی از آثار رسیده برگزار و تعدادی ازطرح های واجد شرایط جهت اجرا انتخاب خواهند شد.
   شایان ذکر است این فراخوان و نمایشگاه با هدف افزایش ارتباط بین جامعه دانشگاهی و مدیریت شهری به همت جمعی از دانشجویان فعال دانشکده معماری دانشگاه خیام و زیر نظر گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد برگزار خواهد شد.
   علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به گروه مشاوران جوان شهرداری مراجعه نمایند.
   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: