•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه5
   تعداد بازدید: 40
   کد: 143962
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

   در راستای پاسخگویی به درخواست شهروندان و به همت کمیسیون بنده 20 صورت گرفت .

   رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهرداری منطقه5 مهندس فیض از تخلیه یک انبار ضایعات که باعث ایجاد مشکلات بهداشتی و بوی نامطبوع در محل شده بود به درخواست شهروندان جمع آوری گردید.
   در راستای پاسخگویی به درخواست شهروندان و به همت کمیسیون بنده 20 صورت گرفت .

    در راستای پاسخگویی به درخواست شهروندان صورت گرفت .

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5 : رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهرداری منطقه5 مهندس فیض از تخلیه یک انبار ضایعات که باعث ایجاد مشکلات بهداشتی و بوی نامطبوع در محل شده بود به درخواست شهروندان جمع آوری گردید.

   مهندس فیض رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه5 گفت : به همت کمیسیون بند 20 منطقه و به منظور حمایت از حقوق شهروندان، رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماریها از فعالیت انبار ضایعات متخلف  جلوگیری شد.

   مهندس فیض در ادامه افزود : به دستور مقام محترم قضائی با فردی که در محدوده منازل مسکونی اقدام  به جمع آوری و دپوی ضایعات می نمود برخورد قانونی صورت گرفته و انبار وی تخلیه گردید و به منظور حمایت از حقوق شهروندان، حفظ آرامش ساکنان محل ، رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری ها ، کمیسیون بند 20 منطقه از ادامه فعالیت فردی که اقدام به جمع آوری ضایعات در محدوده منازل مسکونی می نمود ممانعت به عمل آورده و با اخذ حکم قضائی کلیه ضایعات و زائدات موجود تخلیه و به مراکز مشخص شده توسط سازمان مدیریت پسماند منتقل گردید.

    

    

   وی در پایان اظهار داشت : در پی شکایت اهالی و بازدید کارشناس بند 20 منطقه ، مشخص گردید که این فرد از مدتها قبل اقدام به جمع آوری و دپوی مقدار بسیار زیادی ضایعات نموده است که این امر باعث آزار و اذیت شهروندان و همچنین ایجاد مخاطرات بهداشتی در سطح محله شده است. لذا بعد از چندین مرحله اخطار قانونی و به دلیل عدم تمکین نامبرده در جهت تخلیه انبار از این مواد اقدامات قانونی در جهت دریافت حکم تخلیه انبار فوق از مقام محترم قضائی انجام و پس از دریافت حکم با همکاری سازمان مدیریت پسماند تخلیه ضایعات موجود در این مکان انجام گردید.

    

    

    

   تعداد بازدید: 40
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های پرکابرد
  پورتال مشهد
  سایت 137
  نظارت و بازرسی شهرداری
  پایگاه خبری شهرداری
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,079,558
  تعداد بازدید امروز : 1,179
  تعداد بازدید دیروز : 1,532
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/26 14:45
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بلوار میرزا کوچک خان-نبش میرزاکوچک خان 15

  تلفن :05131294243
  فاکس :05131294286
  رایانامه :zone5@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه پنج شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد