•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه5
   تعداد بازدید: 51
   کد: 157509
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
   شهردار منطقه 5 مشهد در نخستین مانور دوام ثامن در منطقه 5 تاکید نمود؛

   ضرورت آمادگی نیروهای دوام ثامن و روز آمدی و نوسازی تجهیزات در مواجه با بحران

   باتوجه به آغاز فرایند پیوستن شهرداری منطقه 5 به شبکه جهانی جامع ایمن با تشکیل کارگروه‌های تخصصی با محوریت شورای اجتماعی محلات، حساس سازی و آمادگی شهروندان را برای مواجه با بحران آغازکرده‌ایم.
   ضرورت آمادگی نیروهای دوام ثامن و روز آمدی و نوسازی تجهیزات در مواجه با بحران

    شهردار منطقه 5 مشهد گفت: آمادگی نیروهای دوام ثامن و روز آمدی و نوسازی تجهیزات در مواجه با بحران، ضروری است.

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5 مشهد، حسین فرهادیان در حاشیه نخستین مانور دوام ثامن که با حضور امیر عزیزی مدیر بحران شهرداری مشهد و جمعی از اعضای دوام ثامن منطقه 5 برگزار شد، افزود: امروز با توجه به وجود حوادث وبلایای طبیعی گوناگون از قبیل زلزله و سایرحوادث، ضرورت آمادگی نیروهای دوام ثامن و روز آمدی و نوسازی تجهیزات در مواجه با بحران پیش از پیش به نظر می‌رسد.
   وی در ادامه خاطر نشان کرد: در منطقه 5 با توجه به بافت‌های متراکم و نیز نبود وجود زیرساخت‌های مناسب شهری و نبود وجود استحکام لازم دربناهای موجود مسکونی، می‌بایست نسبت به تجهیز و آمادگی لازم برای مواجه با بحران، از همه توان و بسیج امکانات بهره ببریم. 
   فرهادیان با مثبت ارزیابی نمودن برگزاری مانورهای منطقه‌ای اظهار کرد: باتوجه به آغاز فرایند پیوستن شهرداری منطقه 5 به شبکه جهانی جامع ایمن با تشکیل کارگروه‌های تخصصی با محوریت شورای اجتماعی محلات، حساس سازی و آمادگی شهروندان را برای مواجه با بحران آغازکرده‌ایم.
   وی ادامه داد: در طی این فرایند، به دنبال رفع نواقص و ایجاد بستر مناسب برای نشان دادن عکس العمل مناسب درمواقع بحران هستیم.
   امیر عزیزی، مدیر بحران شهرداری مشهد که از مهمانان ویژه این مراسم مانور بود، گفت: برگزاری مانورهای منطقه‌ای با هدف ایجاد انسجام و آمادگی لازم و رفع نواقص احتمالی برای آمادگی هرچه بیشتر نیروهای دوام ثامن برای شرکت در مسابقات شهری دوام ثامن است.
   وی در ادامه افزود: منطقه پنج یکی از مناطق فعال و با انگیزه در طرح دوام ثامن است که با نهایت تلاش، اهتمام ویژه‌ای برای به ثمر نشاندن اهداف این طرح داشته ‌است.
   مدیر بحران شهرداری مشهد در پایان یادآور شد: در مدیریت بحران شهرداری مشهد به دنبال افزایش ضریب آمادگی شهروندان برای مواجه با بحران ودر نتیجه کاهش خسارات و سلامت شهروندان هستیم.
   به گفته عزیزی، مانور فراخوان مسابقات پرسنلی با حضور 30 نفر از پرسنل منطقه 5 شامل واحدهای خدمات شهری و اداره نظارت بر ساخت وسازها در نواحی 1 و2 در مقابل ساختمان شهرداری منطقه 5 در میرزا کوچک خان 15 برگزار شد. 
    
    
    
   تعداد بازدید: 51
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های پرکابرد
  پورتال مشهد
  سایت 137
  نظارت و بازرسی شهرداری
  پایگاه خبری شهرداری
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,137,935
  تعداد بازدید امروز : 150
  تعداد بازدید دیروز : 951
  آخرین به روزرسانی : 1398/04/04 09:07
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بلوار میرزا کوچک خان-نبش میرزاکوچک خان 15

  تلفن :05131294243
  فاکس :05131294286
  رایانامه :zone5@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه پنج شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد