•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه5
   تعداد بازدید: 23
   کد: 182038
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳

   نشست هم اندیشی دفاتر تسهیلگری با حضور فرماندار مشهد در محله مهرآباد منطقه5

   این نشست با حضور فرماندار مشهد مقدس ، رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی ، مدیر عامل سازمان بازآفرینی شهری و جمعی از مدیران منطقه ۵ و ستاد شهرداری در دفتر تسهیلگری محله مهرآباد منطقه ۵ برگزار شد.
    نشست هم اندیشی دفاتر تسهیلگری با حضور فرماندار مشهد در محله مهرآباد منطقه5

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5 : اولین نشست هم اندیشی دفاتر تسهیلگری منطقه5 با حضور فرماندار مشهد مقدس ، رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی  ، مدیر عامل سازمان بازآفرینی شهری و جمعی از مدیران منطقه ۵ و ستاد شهرداری در دفتر تسهیلگری محله مهرآباد منطقه ۵ برگزار شد.

   این نشست در راستای همگرایی بیشتر دستگاه های اجرایی و آشنایی بیشتر با فعالیتها و ظرفیتهای محله مهرآباد با حضور سید محمد رضا هاشمی فرماندار مشهد ، رمضانعلی فیضی عضو شورای اسلامی شهر مشهد  ، مجتبی شاکری روش مدیرعامل سازمان بازآفرینی شهری و سعیدی  ریاست آموزش و پرورش تبادکان به همراه جمعی از مدیران منطقه ۵ و ستاد در دفتر این نهاد واقع درمهرآباد ۱۵ برگزار گردید .

   در ادامه برگزاری جلسه نشست، سید محمد رضا هاشمی با تاکید بر حرکت ارزشمند صورت گرفته تشکیل دفاتر تسهیگری در مناطق کم برخوردار ، ابراز امیدواری کرد بسیاری از چالشهای پیش روی این مناطق با همکاری و هم افزایی همه ی دستگاههای ذی ربط مرتفع گردد.

   رمضانعلی فیضی نیز با اشاره به اینکه بایستی به سمت جلب مشارکت شهروندان در مدیریت محلات تکیه کرد افزود : استقرار نظام مدیریت محلات با بسترسازی توانمندسازی شهروندان می تواند هدف از ایجاد دفاتر تسهیل گری را  محقق سازد بر این امر تاکید کرد :دفاتر تسهیل گری بسته ای از اقدامات و خدمات را با مدیریت خود شهروندان در مناطق پیرامونی را در بر می گیرد .

   همچنین مجتبی شاکری روش بیان کرد : هم اکنون ۳۰ دستگاه و سازمان درگیر حاشیه نشینی مشهد است که با ایجاد دفاتر تسهیل گری توسط وزارت کشور  با محوریت شهرداری مشهد دستگاههای مختلف همکاری خوبی را آغاز کرده اند که امیدواریم با هم افزایی بیشتر بتوانیم خدماتی ارزنده و موثر به شهروندان ارایه دهیم ،افزود: مشهد دارای ۸ پهنه شهری دارای ۶۹ محله در مناطق کم برخوردار و سکونتگاههای غیررسمی است که یک سوم جمعیت شهر را در بر می گیرد .

    

    کاظم یزدانمهر معاون منطقه ۵نیز  گزارشی از وضعیت و اقدامات شهرداری در محله مهرآباد ارائه نمود که با توجه به اینکه این محله یکی از محلات هدف طرح بازآفرینی است ،  افزود:  وسعت محله مهرآباد  ۱۷۲ هکتار است که دارای ۲۶ هزار نفر جمعیت و ۶۰۰۰ نفر خانوار می باشد . 

    

   تعداد بازدید: 23
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های پرکابرد
  پورتال مشهد
  سایت 137
  نظارت و بازرسی شهرداری
  پایگاه خبری شهرداری
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,269,711
  تعداد بازدید امروز : 1,840
  تعداد بازدید دیروز : 2,101
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/22 13:10
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بلوار میرزا کوچک خان-نبش میرزاکوچک خان 15

  تلفن :05131294243
  فاکس :05131294286
  رایانامه :zone5@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه پنج شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد