فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ۴۹۴
طبقه بندی: اجتماعی
چچ
2YbYuNin2YUg2KLYsdin2LPYqtqv2Yog2YXYrdmK2Lcg2YPYp9ix2Iwg2YXZiNmE2YHZhyDYp9mKINmD2Ycg2YXZiiDYqtmI2KfZhtivINiz2KjYqCDZvtmK2LTYsdmB2Kog2KfZhdmI2LEg2Ygg2KfZgdiy2KfZiti0INio2YfYsdmHINmI2LHZiiDYs9in2LLZhdin2YYg2KjYp9i02K8=

نظام آراستگی محیط کار، مولفه ای که می تواند سبب پیشرفت امور و افزایش بهره وری سازمان باشد

اولین کار گروه نظام آراستگی در دفتر شهردار منطقه 5 برگزار شد

جلسه کارگروه نظام آراستگی شهرداری منطقه پنج با حضور اکثریت اعضا در محل دفتر شهردار منطقه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج، حسن هدایتی،در ابتدای این جلسه ضمن تشکر و سپاس از تلاش همکاران در نظام آراستگی محیط کار در سال گذشته ،که منجر به کسب رتبه اول نظام آراستگی در ابر سازمان شهردار مشهد شد، بیان کرد : نظام آراستگی محیط کار به عنوان مولفه ای که می تواند سبب پیشرفت امور و افزایش بهره وری سازمان باشد ، اقدامی مثبت است که به همت و تلاش همکاران در سال گذشته خوش درخشید .

  ایشان ضمن ارائه توضیحات کلی در ارتباط با ضرورت آراستگی ولزوم توجه به این موضوع خاطر نشان کرد:همدلی و همراهی کلیه همکاران با کارگروه آراستگی در ایجاد انظباط کاری و اجرای مولفه ها ازضروریات کسب موفقیت می باشد که لازم است مورد توجه کلیه همکاران محترم قرار گیرد.

هدایتی در ادامه ضمن تاکید بر ایجاد نوآوری وخلاقیت و فرهنگ سازی در انجام امور آراستگی ، خواستار ادامه روند پیگیری ها ونظارت مستمر کارگروه بر اجرای مولفه های نظام آراستگی در طی سال شدند.

گفتنی ست در پایان مراسم بااهدای لوح تقدیر توسط شهردار منطقه، از اعضای کارگروه نظام آراستگی محیط کار در شهرداری منطقه پنج تقدیر شد.

 

 

 


ملیحه خزائی پور

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9933807055155
Qt: 1.9697477817535