فهرست طبقات
پنجشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ۵۴۱
طبقه بندی: پیامها و اطلاعیه ها
چچ
2b7Zitin2YUg2KrYqNix2YrZgyDYtNmH2LHYr9in2LEg2YXZhti32YLZhyA1INio2Ycg2YXZhtin2LPYqNiqINix2YjYsiDZhdmE2Yog2LTZiNix2KfZh9in

و امرهم شوری بینهم

پیام تبریک شهردار منطقه 5 به مناسبت روز ملی شوراها

حسن هدایتی شهردار منطقه پنج طی پیامی از خدمات ارزنده اعضای محترم شورای شهر مشهد قدردانی نمود

بسم الله الرحمن الرحیم

امام علی (ع) فرمودند : هرکه خودرایی کند هلاک گردد ، و هرکه با مردمان مشورت کند در عقل آنان شریک شود.  

نهج البلاغه ، الحیاه جلد ۱ صفحه ۳۱۱

تشکیل شوراهای اسلامی در نهم اردیبهشت ماه سال ۵۹ به  فرمان مدبرانه حضرت  امام خمینی ره و به برکت  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای تکریم  هویت انسانی و ایجاد پل ارتباطی بین مردم و دولت صورت پذیرفت. که همواره در موفقیت و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشته است.
اینجانب ضمن تبریک روز شوراها به همه اعضای خدوم و پرتلاش شورای اسلامی شهر مقدس مشهد ، از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به شهروندان مشهدالرضا علیه السلام  مسئلت می نمایم.

با امید به اینکه به مدد الهی و همراهی شهروندان و مسئولین روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه خدمت خالصانه و جهادی  گام بردارد ، در سالی که توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بعنوان سال «اقتصاد مقاومتی و اقدام وعمل » نامگذاری شده، تلاش و کوششی کنیم تا همچون گذشته منویات رهبری فرزانه انقلاب را نصب العین قرار داده و توفیقات روزافزونی در خدمت به اقشار محروم و بلخص حاشیه ی شهر مقدس مشهد داشته باشیم و موجبات  رضایت حق تعالی، و ولی نعمت مان ثامن الحجج ع را فراهم آوریم.

حسن هدایتی  شهردار منطقه پنج

منبع:
آدرس کوتاه شده: