فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ۱۰۹۲
طبقه بندی:
  • اخبار صفحه اصلی
  • اخبار بسیج
چچ
INin2LHYp9im2Ycg2K7Yr9mF2KfYqiDZiCDYqtiz2YfZitmE2KfYqiDYsdmB2KfZh9mKINio2LHYp9mKINmH2YXZg9in2LHYp9mGINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINiv2LEg2LPYp9mEIDk1

ارائه خدمات و تسهیلات رفاهی برای همکاران شهرداری مشهد در سال 95

کلیه ی همکاران محترم شهرداری منطقه ، جهت دریافت فرم تسهیلات رفاهی به پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه پنج مراجعه نمائید

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد گفت:
پیرو هماهنگی‌های پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد با مدیریت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد، مقرر گردید در سال جاری در قالب بسته رفاهی بالغ بر 20 خدمت و تسهیلات ویژه رفاهی برای کارکنان شهرداری در نظر گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد مقدس، حسین حسامی با اعلام این خبر افزود: یکی از برنامه‌های پایگاه بسیج شهدای شهرداری در طول سال برای کارکنان به ویژه بسیجیان، ارائه امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی می‌باشد.
حسامی خاطرنشان ساخت: تمامی همکاران شهرداری مشهد همراه خانواده خود می‌توانند از این تسهیلات ویژه بهره‌مند شوند و تخفیف در نظر گرفته شده برای بسیجیان در این موارد با ارائه کارت بسیج بیشتر خواهد بود.
وی تصریح کرد: همکاران  متقاضی در ستاد، مناطق و سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته شهرداری برای استفاده از این تسهیلات می‌توانند در سایت خدمت ثبت نام نمایند و در صورت عدم دسترسی به سیستم به پایگاه بسیج و نماینده رفاهی محل خدمت خود مراجعه و ثبت نام نمایند.
لازم به ذکر است برای استفاده از تسهیلات می‌بایست، فهرست‌های نهایی ثبت نام همکاران محترم، با امضا فرمانده پایگاه بسیج منطقه یا سازمان مربوطه و از طریق اتوماسیون اداری به پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مرکز ارسال گردد.
همچنین همکاران گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با برادر پاریاد، مدیر رفاه پایگاه مقاومت بسیج شهرداری با شماره 32006412 از ساعت 8 تا 10 صبح تماس حاصل نمایند.
 
نکته‌های مهم و الزامی:
ـ مهلت ثبت نام : تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 20 مرداد 95
ـ همکاران گرامی از مراجعه فردی و مستقیم به مرکز خودداری نمایند.
ـ بدیهی است پس از اتمام ثبت نام اسامی هر معاونت، منطقه، سازمان سرجمع شده و می‌بایست به تأیید فرمانده محترم پایگاه یا رابط محترم رفاهی مجموعه برسد.
 ـ منظور از شناسه کاربری و رمز عبور در سایت خدمت همان نام کاربری و رمز عبور ویندوز سیستم هر شخص می‌باشد.

  ـ افرادی که دسترسی به سیستم ندارند می‌توانند به فرمانده محترم پایگاه و یا رابط رفاهی محل خدمت خود مراجعه فرمایید. 

کلیه ی همکاران محترم شهرداری منطقه ، جهت دریافت فرم تسهیلات رفاهی به پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه پنج  مراجعه نمائید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6266946792603
Qt: 1.4086709022522