فهرست طبقات
سه شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ۴۰۸
طبقه بندی:
  • اجتماعی
  • اخبار صفحه اصلی
چچ
2KrYtNmI2YrZgiDYrNmI2KfZhtin2YYg2K3Yp9i02YrZhyDYtNmH2LEg2KjZhyDZiNix2LLYtCDYqNmHINmH2YXYqiDYqtix2KjZitiqINio2K/ZhtmKINmH2YXar9in2YbZiiDZhdmG2LfZgtmHNQ==

تشویق جوانان حاشیه شهر به ورزش به همت تربیت بدنی همگانی منطقه5

به همت تربیت بدنی و ورزش همگانی منطقه5 و باهدف ترقیب جوانان به ورزش بخصوص در حاشیه شهر اقدام به اعزام یکی از قهرمانان تکواندو به نام ابوالفضل غزنوی به مسابقات ورزشی کشوری و بین المللی نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه 5 : به همت تربیت بدنی و ورزش همگانی منطقه5 و باهدف ترقیب جوانان به ورزش بخصوص در حاشیه شهر اقدام به اعزام یکی از قهرمانان تکواندو به نام ابوالفضل غزنوی به مسابقات ورزشی کشوری و بین المللی نمود.

طی مراسمی امروز دکتر هدایتی ضمن تقدیر از ورزشکار قهرمان کشوری ابوالفضل غزنوی دارنده 20 مدال طلای استانی،کشوری و بین المللی شرایط اعزام این جوان ورزشکار را به مسابقات کشوری و بین امللی کا در آستارا برگزار می شود را فراهم نمودند.تا باعث ایجاد انگیزه بیشتری برای جوانان این منطقه شود تا بیشتر به ورزش روی آورده و فرد مفیدی برای جامعه شوند.

همچنین ابولفضل غزنوی جوان 14 ساله که از سن 6 سالگی ورزش کارته را با تمام سختی هایی چه مادی و معنوی که در پیش رو داشته و درحاشیه شهر زندگی می کند ، توانسته با غزمی قوی طی این مدت با پشتکار فراوان بیش از 20 مدال کسب نماید .

ضمنا:با حمایت جناب آقای دکتر هدایتی ،شهردار منطقه5 و آقای مجد مدیرامور تربیت بدنی شهرداری مشهد و تربیت بدنی و ورزش همگانی منطقه  از لحاظ مالی این جوان ورزشکار به مسابقات بین المللی کارته که در شهر آستارا برگزار می شود اعزان شد.امیدواریم  آقای ابوالفضل غزنوی جوان فعال ورزشکار بتواند با کسب مدال باعث ایجاد انگیزه در بین جوانان منطقه گردد.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3746466636658
Qt: 2.556324005127