فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ ۸۶۷
طبقه بندی:
  • پیامها و اطلاعیه ها
  • اخبار صفحه اصلی
چچ
2LPYp9mE2LHZiNiyINi52LHZiNisINmF2YTZg9mI2KrZiiDYrdi22LHYqiDYp9mF2KfZhSDYrtmF2YrZhtmKICjYsdmHKSDZiCDZgtmK2KfZhSDYrtmI2YbZitmGIDE1INiu2LHYr9in2K8g2KrYs9mE2YrYqiDYqNin2K8=

پیام تسلیت شهردار منطقه5 مشهد مقدس

سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد تسلیت باد

در آستانه فرارسیدن نیمه خرداد، سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد 1342، شاهد آن هستیم که بیش از پیش آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان طنین انداز شده و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با شکافتن مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های سایر آزادی‌خواهان جهان نفوذ کرده و در حال به ثمر نشستن است.

 بسم رب‌الشهداء و الصدیقین
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5،مهندس حسین فرهادیان ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز قیام خونین 15 خرداد و رحلت جانسوز امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌ا... العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، بار دیگر همراه با ملت مسلمان ایران، با آرمانهای امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی، تجدید میثاق نموده و برای سایر مظلومین و مستضعفین جهان آرزوی پیروزی و رهایی می‌نماییم.
وی در ادامه افزود: امسال در حالی در بیست ونهمین سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در نیمه خرداد به سوگ می‌نشینیم که آرمان‌های آن امام حکیم هر روز بیشتر رنگ واقعیت به خود گرفته و ندای حق طلبی نه تنها از کشورهای همسایه ایران اسلامی بلکه از دورترین سرزمین‌ها؛ در اروپا، آفریقا و آمریکا به گوش می‌رسد و انشاء‌ا... به زودی زود این فریادهای عدالت‌خواهی و نورانی شدن قلوب مردم جهان، انتظار فرج را به پایان برده و زمینه‌ساز ظهور یگانه منجی عالم بشریت خواهد شد.
منبع:
آدرس کوتاه شده: