فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ۱۷۱
طبقه بندی:
  • پیامها و اطلاعیه ها
  • اخبار صفحه اصلی
چچ
2LHZiNiyINmC2K/Ys9iMINix2YjYsiDYqtis2YTZiiDYr9mB2KfYuSDYp9iyINii2LLYp9iv2Yog2Ygg2K3ZgtmI2YIg2YXYs9mE2YXYp9mG2KfZhiDYqNmKINiv2YHYp9i5INmB2YTYs9i32YrZhtiMINix2YjYsiDYp9iz2KrZgtin2YXYqtiMINiz2LHYp9mB2LHYp9iy2YrYjCDYudiv2KfZhNiq2K7ZiNin2YfZiiDZiCDYp9iq2K3Yp9ivINiv2YbZitin2Yog2KfYs9mE2KfZhSDYp9iz2KouIA==

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است.

پیام فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید فعال صنعتی شهرداری منطقه5 مهدی حجتی به مناسبت روز جهانی قدس

 باسمه تعالی

روز قدس را بعنوان میراث ماندگار امام خمینی (ره) با حضور گسترده خود گرامی میداریم.

پیام فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید فعال صنعتی شهرداری منطقه5 مهدی حجتی به مناسبت روز جهانی قدس

اینک در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و یوم الله روز قدس که یادگار امام راحل عظیم الشان می باشد، مردم ایران در کنار همه آزادمردان عالم مهیای اعلام فریاد عدالتخواهی مستضعفین برای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین می شوند.

روز قدس، روز بیداری و خروش وجدان های آزاده جهانیان است که در برابر جنایت های ظالمانه رژیم غاصب و خونریز اسرائیل، به میدان می آیند تا ضمن اصرار و تأیید آرمان های فلسطین، از آرمان های جبهه مقاومت بویژه مردم ستمدیده سوریه حمایت نموده و از جنایت های رژیم سفاک صهیونیستی در کشورهای منطقه در سوریه، عراق، یمن، افعانستان، لبنان، بحرین و دیگر بلاد اسلامی، اعلام انزجار نمایند.

به فضل الهی و براساس شواهد و قرائن متقن، اسرائیل در آینده ای نزدیک از صفحه روزگار محو خواهد شد و جهان روی خوش امنیت، عدالت و آرامش را به خود خواهد دید و مهیای تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی عج الله فرجه الشریف خواهد شد.

ما بسیجیان   شهرداری  منطقه 5، ضمن آروزی توفیقات روزافزون برای همه مجاهدان جبهه مقاومت اسلامی  همپای ملت شریف و روزه دار ایران و جهان در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس حضور پررنگ تر و پرشور خواهیم  داشت.

مهدی حجتی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید فعال صنعتی شهرداری منطقه5

 

 

منبع:
آدرس کوتاه شده: