فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ۱۰۲۸
طبقه بندی:
  • اخبار شهر
  • اخبار صفحه اصلی
چچ
2YXZitmD2LHZiNioINiy2K/Yp9mK2Yog2Ygg2LTYs9iq2LTZiNmKINmE2YjYp9iy2YUg2KjYp9iy2Yog2b7Yp9ix2YPZiiDYqNmK2LQg2KfYsiAxMtio2YjYs9iq2KfZhiDYs9i32K0g2YXZhti32YLZhzU=

شهردار منطقه5 مشهد مقدس خبر داد..

میکروب زدایی و شستشوی لوازم بازی پارکی بیش از 12بوستان سطح منطقه5

عملیات اجرایی شستشو و زدعفونی وسایل بازی پارکی با مواد شوینده در بوستانهای سطح منطقه در راستای پیشگیری از انتقال بیماریهای پوستی و آرامش خاطر خانواده ها در هنگام استفاده فرزندانشان از لوازم بازی را خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5 : به منظور پیشگیری از انتقال بیماریها و پاکیزگی لوازم بازی پارکی بوستانها شهردار منطقه5 مهندس فرهادیان  از عملیات اجرایی  شستشو و ضدعفونی وسایل بازی پارکی با مواد شوینده در بوستانهای سطح منطقه خبر داد.
مهندس فرهادیان اظهار داشت : به منظور پاکیزگی محیط وپیشگیری از انتقال بیماریهای پوستی و رعایت بهداشت عمومی شست و شوی وسایل بازی با مواد شوینده و ضد عفونی کننده  در سطح بوستانها صورت گرفت. این اقدام که توسط نیروهای خدوم  فضای سبز صورت گرفته و   بیش از 12 بوستان  تمام وسیله بازی کودکان با مواد شوینده  شستشو و ضد عفونی شد.
 وی در خاتمه افزود : اداره فضای سبز به صورت ادواری جهت رعایت موازین بهداشتی و جلوگیری از گسترش و شیوع بیماریها  اقدام به شست و شوی وسایل بازی و همچنین وسایل بدنسازی پارک های مورد نظر می نماید، که این امر خود در راستای سلامت و افزایش نشاط بین شهروندان صورت گرفته است. از آنجایی که این وسایل بیشتر مورد استفاده ی خانواده ها و کودکان قرار می گیرد امید است که این عزیزان با استفاده ی صحیح از این وسایل ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر یاری نمایند.
 
 
 
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.5309826533
Qt: 2.783842086792