فهرست طبقات
شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳ ۳۱
طبقه بندی:
  • فرهنگی
  • اخبار صفحه اصلی
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KfYrtiq2KrYp9mF2YrZhyDYr9mI2YXZitmGINiv2YjYsdmHINis2LTZhtmI2KfYsdmHICAi2YLYp9ioINm+2KfZitmK2LLZiiIg2YXZhti32YLZh9u1

رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه5 خبر داد:

برگزاری اختتامیه دومین دوره جشنواره "قاب پاییزی" منطقه۵

این جشنواره با هدف ایجاد خلاقیت و نوآوری هنری ، افزایش مشارکت پذیری ، تکالیف مهارت محور و آشنایی بیشتر با محیط زیست برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5 : رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه5 از برگزاری اختتامیه دومین دوره جشنواره  "قاب پاییزی" منطقه۵ خبر داد.اختتامیه دومین جشنواره " قاب پاییزی " با حضور مدیرآموزش و پرورش  ناحیه ۱ مشهد به همراه معاونین آموزش ابتدایی ،  متوسطه و سرگروههای مدیران ابتدایی این ناحیه در منطقه ۵ برگزار شد.

رئیس اداره اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۵ با اشاره به استقبال پرشور مدارس در این دوره گفت : در دومین جشنواره "قاب پائیزی" با حضور بیش از ۸۵ مدرسه دولتی و غیر دولتی از نواحی ۱، ۵ و منطقه تبادکان و شرکت بیش از ۲۵۰۰۰ دانش آموز سطح منطقه برگزار شد.

محمد سلطانی افزود :این جشنواره با هدف ایجاد خلاقیت و نوآوری هنری ، افزایش مشارکت پذیری ، تکالیف مهارت محور و آشنایی بیشتر با محیط زیست برگزار گردید .وی ادامه داد : هیات داوری از میان۵۲۰ اثر ارسالی به دبیرخانه این جشنواره ، ۲۰ اثر برتر را معرفی و تقدیر نمود. گفتنی است در اولین دوره این جشنواره که در سال گذشته برگزار شد حدود ۲۲۰۰۰ دانش آموز شرکت داشتند .

 

 

 
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0595513979594
Qt: 2.081650018692