فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ۲۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
شهردار منطقه پنج از بسته شدن پرونده معابر خاکی ، سطح منطقه 5 مشهد در سال99 خبرداد

در پاسخ درخواست های مردمی 137 محقق می شود؛

شهردار منطقه پنج از بسته شدن پرونده معابر خاکی ، سطح منطقه 5 مشهد در سال99 خبرداد

پاسخگویی به همه درخواست های مردمی در حوزه مرمت آسفالت تا پایان سال جاری

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5 مشهد، میلاد مرادنیا در حاشیه پاسخگویی مستقیم به تماس های مردمی 137، اظهار کرد: نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز، پرتکرارترین درخواست شهروندان از شهرداری این منطقه در تماس با 137 بوده است که با تقویت نظارت ها، 5 اکیپ در محدوده و 2 اکیپ در حریم، کار نظارت بر ساخت و سازها را انجام می دهند.

وی افزود: در همین راستا از ابتدای سال جاری تا کنون، 969 پرونده تخلفات ساختمانی به کمیسیون ماده 100 ارسال و صدور رای شده است که در مقابل تنها حدود 200 مورد صدور پروانه ساختمانی در همین مدت داشته ایم.
شهردار منطقه 5 مشهد با اشاره به اینکه فرآیندهای رسیدگی به تخلفات ساختمانی زمانبر است، ادامه داد: در حوزه اسفالت نیز، با توجه به وجود 32 معبر خاکی در این منطقه، برنامه ریزی برای اسفالت همه این معابر و بسته شدن پرونده معابر خاکی تا پایان سال جاری صورت گرفته است.
مرادنیا گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، حدود 180 هزار متر مربع از معابر این منطقه روکش آسفالت شده است و بر اساس درخواست های مردمی، 440 مرمت و لکه گیری آسفالت انجام داده ایم. تا انتهای سال نیز به همه درخواست های مردمی 137 در حوزه آسفالت پاسخ خواهیم داد.

منبع: