فهرست طبقات
شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۲۴ ۲۷
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYsdin2Yog2YLZhNi5INio2YbYp9mKINiz2KfYstmHINmG2KfYp9mK2YXZhiDZiCDYutmK2LHZhdis2KfYsiDYr9ixINiu2YrYp9io2KfZhiDZiNmE2KfZitiqINmF2YbYt9mC2Yc1

اجرای رای قلع بنای سازه ناایمن و غیرمجاز در خیابان ولایت منطقه5

شهردارمنطقه5 مشهد از اجرای رای قلع 470مترمربع ملکی واقع در خیابان ولایت به علت حجم تخلفات ساختمانی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5: شهردارمنطقه5 مشهد از اجرای رای قلع 470مترمربع ملکی واقع در خیابان ولایت به علت حجم تخلفات ساختمانی خبرداد.

حامد لطیفی افزود : با توجه به ساخت و ساز غیرمجاز و سازه نامایمن این ملک و تغییر کاربری غیرمجازپارکینگ این ملک به سوئیت آپارتمان جهت در اختیارقراردادن بهزائرین با توجه به مجاورت و نزدیکی به حرم مطهر و نیز اصرار مالک به ادامه تخلفات ساختمانی در سایر بخش های این ملک صبح امروز پس از بررسی های کارشناسی و اخذ نیابت قضایی رای ملک فوق به مرحله اجرا درآمد.

وی بابیان اینکه شهروندان بایستی در هنگام خرید ملک و قبل از هرگونه ساخت وساز از شهرداری استعلام بگیرند افزود:مالکان با اخذ پروانه از شهرداری گام مهمی در راستای ساخت وساز اصولی در سطح منطقه بر میدارند .

وی در ادامه افزود: اقدامات پیشگیرانه در برخورد با تخلفات ساختمانی با هدف مقابله با ساخت و سازهای ناایمن و غیراستاندارد و مغایرت با اصول و ضوابط مهندسی و غیر قانونی ضرورتی جدی است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: