فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۱۷ ۱۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2YTYp9mK2LHZiNio2Yog2Ygg2LTYs9iq2LTZiCAyMDc0MCDZhdiq2LEg2LfZiNmEINin2LIg2YPYp9mG2KfZhCDZh9in2Yog2YXZhti32YLZhyDZvtmG2Kw=

اجرای عملیات لایروبی و شستشو 20740 متر طول از کانال های منطقه پنج

شهردار منطقه پنج از اجرای عملیات لایروبی وشستشو 20هزارو 740متر طول از کانال های سطح منطقه در پنج ماه نخست سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، حامد لطیفی با بیان این خبر اظهار کرد: در این اقدام بیش از20هزارو 740متر طول از کانال های سطح منطقه در پنج ماه نخست سال طول از بصورت سنتی و مکانیزه لایروبی و شستشو گردیده است.
وی ادامه داد: هدف از اجرای این عملیات ارتقاء سطح بهداشت محیطی مبارزه با حشرات موزی دفع آلودگی های ناشی از آبهای آلوده و مقابله با سالک عنوان کرد و افزود با توجه به قرار گیری در فصل تایستان وافزایش شیوع بیماری سالک سلامت و بهداشت سطح منطقه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در این راستا از کلیه راهکارهای موجود بهره خواهیم برد.
شهردار منطقه پنج خاطر نشان کرد: طبق سنوات سالهای گذشته در راستای حفظ سلامت شهروندان با بررسی مشکلات بهداشتی سطح منطقه از کلیه امکانات موجود بهره خواهیم برد و با توجه به امکانات و پتانسیل های موجود مشکلی در این خصوص نداریم. لطیفی از شهروندان خواست تا با رعایت اصول بهداشتی و عدم رها سازی زباله های خود در محیط شهری شهرداری را در ایجاد و حفظ فضای پاک یاری نمایند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: