فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۲۰:۱۰ ۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2K/YsSDYr9mH2Ycg2KLYrtix2LXZgdixINio2YrYtCDYp9iyIDIxONmF2YrZhNmK2YjZhiDZhdiq2LHZhdix2KjYuSDYp9iyINmF2LnYp9io2LEg2YXZhtiq2YfZiiDYqNmHINit2LHZhSDZhdi32YfYsSDYqtmG2LjZitmBINi02K/ZhyDYp9iz2Ko=

توسط اداره خدمات شهری منطقه 5صورت گرفت:

در دهه آخرصفر بیش از 218میلیون مترمربع از معابر منتهی به حرم مطهر تنظیف شده است

شهردار منطقه پنج مشهد گفت: بیش از 218 میلیون متر مربع از معابر منتهی به حرم مطهر در دهه آخرصفر تنظیف شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، حامد لطیفی با بیان این خبر افزود: با افزایش نیروهای کارگر خدمات شهری برای روزهای پایانی ماه صفر 1060نفرحضور داشتند.
وی افزود: روزانه بیش از 30کیلومتر از خیابان‌های اصلی منتهی به حرم مطهررضوی بصورت مکانیزه و ۲۴ ساعته رفت و روب می‌شوند که برای این امر علاوه بر نیروهای پاکبان، 18 دستگاه ماشین جاروب مکانیزه و حمل پسماند نیز به‌کار گرفته شد.
شهردار منطقه پنج در تشریح دیگر اقدامات اداره خدمات شهری تصریح کرد: آماده سازی41چشمه سرویس بهداشتی در اطراف حرم مطهر و اسکان موقت زائران انجام شد.

وی بیان کرد:علاوه بر این 19 دستگاه سقاخانه و آبسردکن با قابلیت در سطح منطقه رفع نقص و راه‌اندازی گردیدو پاکسازی کلی سطح شهر از آثار پرده های مناسبتی و داربست هاوجایگاه های تبلیغات مذهبی و مناسبتی1250عدد انجام شده و 6سازه جانمایی برای نصب بنر و پرده در سطح منطقه جانمایی شد.
لطیفی با بیان اینکه در دهه آخرصفر980 تن زباله در سطح شهر به ویژه خیابان های منتهی به حرم مطهرجمع آوری شده است ، ابراز کرد: بیش از 218 میلیون متر مربع از معابر ، بیش از 52 هزار مترطول از جداول و 57ایستگاه اتوبوس منتهی به حرم مطهر در دهه آخرصفر تنظیف و شستشو شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده: