سه شنبه, ۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۳۵ ۲۲
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYsdin2LbZiiDYqNiy2LHaryDZhdmC2YrYp9izINi42LHZgdmK2Kog2YjZitqY2Ycg2YXZhti32YLZhyDZvtmG2Kwg2KfYs9iq

اراضی بزرگ مقیاس ظرفیت ویژه منطقه پنج است

شهردار منطقه پنج گفت: اراضی بزرگ مقیاس از ظرفیت‌های ویژه این منطقه است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، علی شیرمحمدی در دوشنبه های پاسخگویی که در محل اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد برگزار شد، با بیان اینکه این اداره در تعامل مستقیم با شهروندان بوده و حرف دل مردم را به مدیران شهری منتقل می‌کند، اظهار کرد: امروز فرصتی فراهم شد تا ازنزدیک با شهروندان گفتگو کرده و در جریان دغدغه آنان قرار بگیریم.

وی افزود: برخی از درخواست‌ها مانند تامین امنیت به شهرداری ارتباطی نداشت و با سازمان های ذی ربط مکاتبه می کنیم، درخواست‌هایی مانند اراضی بزرگ مقیاس و تعیین تکلیف آنها که به شهرداری مرتبط بود نیز در اولویت پاسخگویی قرار خواهد گرفت.

شهردار منطقه پنج تصریح کرد: از ابتدای سال جاری بیش از 700 درخواست مردمی توسط همکاران ما در (امور راهبری توسعه همیاران محلات منطقه= اکیپ فعالیت های عمرانی مرکز ۱۳۷)، پیگیری و انجام شده است.

شیرمحمدی اولویت های این منطقه در سال آتی را تشریح و اظهار کرد: وجود اراضی بزرگ مقیاس یکی از ظرفیت‌های ویژه این منطقه است که مذاکره و تفاهم با بزرگ مالکان را در دستور کار داریم.

وی تسریع در تعیین تکلیف املاک در مسیر طرح‌های اولویت‌دار با مشارکت سازمان زمین و مسکن را نیز از دیگر اولویت های اجرایی این منطقه عنوان کرد.

شهردار منطقه پنج با اشاره به مجاورت این منطقه با حرم مطهر رضوی، گفت: استفاده از فرصت زائرپذیری با توجه به دارا بودن بزرگترین فضاهای سبزشهری در مجاورت حرم مطهر و ارائه خدمات بیشتر و باکیفیت به زائران ومجاوران رضوی امری ضروری است.

شیرمحمدی با اشاره به ضرورت توسعه فضاهای فرهنگی ورزشی درآینده منطقه، از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی مجموعه چندمنظوره عباس آباد خبرداد و افزود: تسریع دراجرای پروژه احداث فرهنگسرا، سوله مدیریت بحران و سالن ورزشی مجموعه چند منظوره عباس آباد درپاسخ به درخواست شهروندان و اهالی این محله درحال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: برای نخستین بار و در راستای توجه به مناطق کمتر توسعه یافته دربهار سال آینده بیش از ۱۳هزار بوته گل لاله در این منطقه به ویژه در محله گلشهر کاشت خواهد شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.60258324941
Qt: 1.43008852005