•  
   منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه پنج
   تعداد بازدید: 62
   کد: 41244
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
   مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد در جلسه تودیع و معارفه شهردار منطقه 5:

   خدمتگزاران به مردم جزو متقین هستند

   کار ما در شهرداری کاری گروهی است و یک مدیر هر چند توانمند، بدون همکاری و همیاری همکارانش نمی تواند نتیجه مثبتی در راستای خدمت به مردم بر جای بگذارد
   خدمتگزاران به مردم جزو متقین هستند

   مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد گفت: همه خدمتگزاران به مردم جزو متقین به شمار می‌آیند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهردای مشهد، مجید پیراسته در مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه 5 مشهد با بیان این مطلب افزود: جای مهر بر روی پیشانی به تنهایی نشانه تقوا نیست و در این راستا می‌توان گفت همه کسانی که به نوعی به مردم خدمت می‌رسانند جزو متقین به شمار می‌آیند.
   وی با بیان اینکه شهردار منطقه 5 در سال‌های خدمت خود در این منطقه، با همکاری و همراهی سایر همکارانش نمره قابل قبولی گرفته است، افزود: کار ما در شهرداری کاری گروهی است و یک مدیر هر چند توانمند، بدون همکاری و همیاری همکارانش نمی تواند نتیجه مثبتی در راستای خدمت به مردم بر جای بگذارد.
   مشاور شهردار با بیان اینکه شعار های شورا و شهرداری مکمل و متصل به هم است، افزود: تمام این شعارها برگرفته از وصیت نامه شهدا و امام راحل است.
   پیراسته با اشاره به اینکه باید خدمت بی منت انجام شود تاکید کرد: در همه حال نباید فراموش کنیم که وظیفه اصلی ما خدمت به مردم است و مردم همواره تاج سر ما بوده و هستند.
   وی اظهار داشت: پیروان اهل بیت همیشه شادی و غم را با هم و در کنار هم تجربه کرده اند و همین موضوع همه ما را آب دیده نموده است. قرار گرفتن3 میلاد مبارک در کنار رحلت جانسوز امام خمینی و قیام مهم 15 خرداد این مهم را یادآوری می کند که هوشیار باشیم.
   پیراسته ادامه داد: اگرچه ما توفیق دیدن ائمه را نداشتیم اما در عصری زندگی می‌کنیم و از انسان‌هایی تبعیت می‌کنیم که زندگیشان به ائمه شباهت دارد.
   وی تصریح کرد: به همان اندازه که در مقابل امام و رهبری احساس وظیفه می کنیم، وظیفه ای بسیار سنگین تر در مقابل معصومان و ائمه اطهار داریم.
   رییس حوزه شهردار ادامه داد: راه و مسیر ما کاملا روشن و معین است و باید تلاش کنیم وظیفه مان را درست و در جهت اهداف عالی انجام دهیم و در این مسیر همگرایی داشته باشیم که معنای تقوا و متقین همین است.
   پیراسته افزود: امیدواریم شهردار جدید منطقه نیز مانند گذشته اقتصاد مقاومتی و مقاومت اقتصادی را با کمترین هزینه و بالاترین بهره وری به سرانجام برساند.
   وی گفت: عزم ملی به معنی نگاه تعالی بخش است و ما باید افقی را در نظر بگیریم که در افق 1404 ایران را در قله افتخار منطقه قرار دهیم.
   وی با بیان اینکه حرکت در مسیر شعار و نام امسال یعنی فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی در تمامی فعالیت‌ها نباید فراموش شود، تاکید کرد: داشتن روحیه جهادی یکی از اولویت های کاری ما در شهرداری است که همواره به عنوان یک اصل باید مد نظر قرار بگیرد.
   لازم به ذکر است در پایان حکم مدیر منطقه 5 شهرداری مشهد که از سوی سید صولت مرتضوی شهردار مشهد صادر شده بود خوانده شد که در آن به اولویت‌هایی همچون رعایت ضوابط و مقررات مالی و ادرای و برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذاران برای بازسازی بافت های فرسوده اشاره شده بود.

   تعداد بازدید: 62
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های پرکابرد
  پورتال مشهد
  سایت 137
  نظارت و بازرسی شهرداری
  پایگاه خبری شهرداری
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,057,640
  تعداد بازدید امروز : 340
  تعداد بازدید دیروز : 457
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/22 12:17
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بلوار میرزا کوچک خان-نبش میرزاکوچک خان 15

  تلفن :05131294243
  فاکس :05131294286
  رایانامه :zone5@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه پنج شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد